UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Staliśmy niedaleko służby celnej i po 6 w mundurach stały dwie oso reszzta doszła później i chamsko wepchnęli się na przód do kolegów. Nie ma co kłócić się w komentarzach. Jedynie można wspomnieć, iż ich zachowanie było nie do przyjęcia. Świdaczy to o ich braku kulturze osobistej i szacunku co do pozostałych - chociażby po zwróceniu uwagi przez kilka osób, śmiali się w twarz. Nieładnie z ich strony. Najważniejsze, że chociaż w takim dniu jak dzisiaj udało się bardzo dużo oddać krwi. Super, że można było pomóc! Oby więcej takich akcji i mniej nieprzyzwoitych osób :)
Dawca krwi