UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Służba Celna nie czekała długo tak jak mówią bo zachowali się bardzo słabo. Jedna osoba przyjechała wcześniej i zajęła kolejkę po czym dochodzące osoby zamiast stanac na samym końcu to pchali się na sam początek do swoich kolegów.. Bardzo nie ładne i chamskie zachowanie panów.
Krwiodawca