UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Służba Celna nie czekała długo tak jak mówią bo zachowali się bardzo słabo. Jedna osoba przyjechała wcześniej i zajęła kolejkę po czym dochodzące osoby zamiast stanac na samym końcu to pchali się na sam początek do swoich kolegów.. Bardzo nie ładne i chamskie zachowanie panów.

Krwiodawca

Anuluj