Wybrany wątek opinii
I przed czym niby broni państwo wsadzając takie osoby do więzenia?? Przecież nikt nikogo nie zmusza do ćpania. Kto nie chce brać ten nie bierze. Ja nigdy nie brałem narkotyków choć każdy wie, że są na wyciągnięcie ręki. Po prostu nie chciałem. Walka z narkotykami to głupota. Czemu okna powyżej 2 piętra nie są zakazane? Przecież jeśli ktoś chce to tak łatwo można wyskoczyć i zrobić sobie kuku.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Uważajcie na Piotrka Mikute pseudonim Siena albo Samar to ukryty konfident lata po ekipach.
Pruje się na chłopaków na mieście.
Na ogrodowej ma niby czyszczenie aut.
Teraz mieszka na wiejskiej. Uwaga !
Do moderacji
Odpowiedz
1
0