UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I przed czym niby broni państwo wsadzając takie osoby do więzenia?? Przecież nikt nikogo nie zmusza do ćpania. Kto nie chce brać ten nie bierze. Ja nigdy nie brałem narkotyków choć każdy wie, że są na wyciągnięcie ręki. Po prostu nie chciałem. Walka z narkotykami to głupota. Czemu okna powyżej 2 piętra nie są zakazane? Przecież jeśli ktoś chce to tak łatwo można wyskoczyć i zrobić sobie kuku.

Tadekk

Anuluj