UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I przed czym niby broni państwo wsadzając takie osoby do więzenia?? Przecież nikt nikogo nie zmusza do ćpania. Kto nie chce brać ten nie bierze. Ja nigdy nie brałem narkotyków choć każdy wie, że są na wyciągnięcie ręki. Po prostu nie chciałem. Walka z narkotykami to głupota. Czemu okna powyżej 2 piętra nie są zakazane? Przecież jeśli ktoś chce to tak łatwo można wyskoczyć i zrobić sobie kuku.
Tadekk