Wybrany wątek opinii

Co to za tekst... Co to za artykuł... Boże. Skup się Pan na jednej sprawie zamiast pleść o D.p.ie Marynie. Sekundnik nic nie zmieni- zawsze znajdzie się kierowca który będzie chciał przeskoczyć na "jedynce", tym samym załapując się na pomarańczowe światło, a może i czerwone. Nie sądzę by zmieniło to sytuację. I co to za tytuł??? W ogóle nieadekwatny do tematu. No, ale wyświetlenia, komentarze i kasa musi się zgadzać. Wszak stówka za felieton piechotą nie chodzi. Co za gniot.
Niezorientowany (2019.11.20)
@Niezorientowany - To jest felieton, taka forma literacka, pół żartem, pół serio.
(2019.11.20)
Powrót do komentarzy