UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to za tekst... Co to za artykuł... Boże. Skup się Pan na jednej sprawie zamiast pleść o D.p.ie Marynie. Sekundnik nic nie zmieni- zawsze znajdzie się kierowca który będzie chciał przeskoczyć na "jedynce", tym samym załapując się na pomarańczowe światło, a może i czerwone. Nie sądzę by zmieniło to sytuację. I co to za tytuł??? W ogóle nieadekwatny do tematu. No, ale wyświetlenia, komentarze i kasa musi się zgadzać. Wszak stówka za felieton piechotą nie chodzi. Co za gniot.
Niezorientowany