UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to za tekst... Co to za artykuł... Boże. Skup się Pan na jednej sprawie zamiast pleść o D.p.ie Marynie. Sekundnik nic nie zmieni- zawsze znajdzie się kierowca który będzie chciał przeskoczyć na "jedynce", tym samym załapując się na pomarańczowe światło, a może i czerwone. Nie sądzę by zmieniło to sytuację. I co to za tytuł??? W ogóle nieadekwatny do tematu. No, ale wyświetlenia, komentarze i kasa musi się zgadzać. Wszak stówka za felieton piechotą nie chodzi. Co za gniot.

Niezorientowany