Wybrany wątek opinii
Dlaczego opel mial nie probowac zdązyc na zielonym??? Moze myslal ze zdązy "przeleciec" ale nie wzial pod uwage dlugiej drogi skretu i mozliwosci zapalenia sie zielonego swiatla tym jadacym na wprost. Rownie dobrze mogl tez jechac z duza predkoscia a volvo moglo jechac prawidlowo i rownie dobrze znalezli sie w tym samym momencie na skrzyzowaniu i buum
Do moderacji
Odpowiedz
1
9
Bo jak opel dostaje czerwone to tramwaj jedzie a nie samochody z ul. dabka
Do moderacji
Odpowiedz
4
0