UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego opel mial nie probowac zdązyc na zielonym??? Moze myslal ze zdązy "przeleciec" ale nie wzial pod uwage dlugiej drogi skretu i mozliwosci zapalenia sie zielonego swiatla tym jadacym na wprost. Rownie dobrze mogl tez jechac z duza predkoscia a volvo moglo jechac prawidlowo i rownie dobrze znalezli sie w tym samym momencie na skrzyzowaniu i buum