UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego opel mial nie probowac zdązyc na zielonym??? Moze myslal ze zdązy "przeleciec" ale nie wzial pod uwage dlugiej drogi skretu i mozliwosci zapalenia sie zielonego swiatla tym jadacym na wprost. Rownie dobrze mogl tez jechac z duza predkoscia a volvo moglo jechac prawidlowo i rownie dobrze znalezli sie w tym samym momencie na skrzyzowaniu i buum