Wybrany wątek opinii
Proponuję policji prześledzić cykl świateł. Z całą pewnością w tej sytuacji volvo rozpedzone chciało zdążyć na "późnym pomarańczowym" a rzeczywiście czerwonym i uderzyło w prawidłowo jadący opel. Miałam identyczną sytuację, byłam na miejscu kierowcy opla, i gdyby nie moje "zboczenie zawodowe", przez które jestem wyczulona na to co dzieje się na drodze, byłaby również kolizja lub wypadek
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Dlaczego opel mial nie probowac zdązyc na zielonym??? Moze myslal ze zdązy "przeleciec" ale nie wzial pod uwage dlugiej drogi skretu i mozliwosci zapalenia sie zielonego swiatla tym jadacym na wprost. Rownie dobrze mogl tez jechac z duza predkoscia a volvo moglo jechac prawidlowo i rownie dobrze znalezli sie w tym samym momencie na skrzyzowaniu i buum
Do moderacji
Odpowiedz
1
9