UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miałem podobną sytuację na tych światłach. Jadący z centrum miasta mają chyba czerwone ale niektórzy walą prosto na Modrzewinę bez zwalniania.


Anuluj