UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałem podobną sytuację na tych światłach. Jadący z centrum miasta mają chyba czerwone ale niektórzy walą prosto na Modrzewinę bez zwalniania.
Miałem podobną sytuację na tych światłach. Jadący z centrum miasta mają chyba czerwone ale niektórzy walą prosto na Modrzewinę bez zwalniania.