Wybrany wątek opinii

Martwi mnie tylko jedno, wąskie gardło ul. Bema/ Łęczycka, na zakręcie. Tam się tworzą korki od rana już niemal cały dzień. Jak SP na sygnale tam się przeciśnie ?
IoIo (2019.11.04)
@IoIo - Niestety Bema to porażka, z Grunwaldzką nie będzie lepiej jak zrobią światła na Sadowej i Komeńskiego i jak już oddadzą wszystkie bloki na tym nowym osiedlu na Sadowej, ale tam to chociaż samochody mają gdzie zjechać i jest szerzej. .. Ps. Wykonawca naprawdę zasuwa z robotą.
Anonimek1 (2019.11.04)
Powrót do komentarzy