UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@IoIo - Niestety Bema to porażka, z Grunwaldzką nie będzie lepiej jak zrobią światła na Sadowej i Komeńskiego i jak już oddadzą wszystkie bloki na tym nowym osiedlu na Sadowej, ale tam to chociaż samochody mają gdzie zjechać i jest szerzej. .. Ps. Wykonawca naprawdę zasuwa z robotą.

Anonimek1