UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Martwi mnie tylko jedno, wąskie gardło ul. Bema/ Łęczycka, na zakręcie. Tam się tworzą korki od rana już niemal cały dzień. Jak SP na sygnale tam się przeciśnie ?

IoIo

Anuluj