UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Martwi mnie tylko jedno, wąskie gardło ul. Bema/ Łęczycka, na zakręcie. Tam się tworzą korki od rana już niemal cały dzień. Jak SP na sygnale tam się przeciśnie ?
IoIo
Martwi mnie tylko jedno, wąskie gardło ul. Bema/ Łęczycka, na zakręcie. Tam się tworzą korki od rana już niemal cały dzień. Jak SP na sygnale tam się przeciśnie ?
IoIo