UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zacznijmy od początku dla czego to wojsko nie nosi oznaczenia stopnia, są szeregowymi jest taki stopień i jego oznaczenie na goratex sprawa druga od kiedy to nosi się tak beret? od kiedy orzełek jest noszony na boku a nie na przodzie beretu co to za jakieś harcerstwo ?

Żenada i muł (kapral z Z