UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zacznijmy od początku dla czego to wojsko nie nosi oznaczenia stopnia, są szeregowymi jest taki stopień i jego oznaczenie na goratex sprawa druga od kiedy to nosi się tak beret? od kiedy orzełek jest noszony na boku a nie na przodzie beretu co to za jakieś harcerstwo ?
Żenada i muł (kapral z Z