UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zacznijmy od początku dla czego to wojsko nie nosi oznaczenia stopnia, są szeregowymi jest taki stopień i jego oznaczenie na goratex sprawa druga od kiedy to nosi się tak beret? od kiedy orzełek jest noszony na boku a nie na przodzie beretu co to za jakieś harcerstwo ?

Żenada i muł (kapral z Z

Anuluj