Wybrany wątek opinii

Zdajesz sobie sprawę prostaku że teraz naplułeś w twarz paru milionom Polaków. Między innymi mi. Tylko za to że urodziliśmy się w PRL-u. Nikt się mnie nie pytał czy mam ochotę iść do wojska. Wojsko było obowiązkowe.
(2019.10.29)
sam sobie naplułeś w twarz, slużyłeś Iwanom, swoim okupantom, tak to było frajerze,
Wzeszedł u (2019.10.29)
kłamiesz, ludzie odmawiali kolanoracji i szli za kraty, sporo " kupwało" kwity od lekarzy,
Ponoć (2019.10.29)
Powrót do komentarzy