Wybrany wątek opinii
Zdajesz sobie sprawę prostaku że teraz naplułeś w twarz paru milionom Polaków. Między innymi mi. Tylko za to że urodziliśmy się w PRL-u. Nikt się mnie nie pytał czy mam ochotę iść do wojska. Wojsko było obowiązkowe.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
sam sobie naplułeś w twarz, slużyłeś Iwanom, swoim okupantom, tak to było frajerze,
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
kłamiesz, ludzie odmawiali kolanoracji i szli za kraty, sporo " kupwało" kwity od lekarzy,
Do moderacji
Odpowiedz
2
2