UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro bezrobocie w Polsce jest poniżej 5%, czyli każdy kto chce to może pracować to po co jeszcze istnieją Urzędy Pracy i czym się zajmują ?


Anuluj