UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro bezrobocie w Polsce jest poniżej 5%, czyli każdy kto chce to może pracować to po co jeszcze istnieją Urzędy Pracy i czym się zajmują ?
Skoro bezrobocie w Polsce jest poniżej 5%, czyli każdy kto chce to może pracować to po co jeszcze istnieją Urzędy Pracy i czym się zajmują ?