UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja się pytam, na co UM miejski pod przywództwem Pana Wróblewskiego wydał, aż 650 tys zł ?? Który co chwilę twierdzi, że nie ma pieniędzy na to na tamto. Na chodnik z polbruku, kilka płytek, czy piasek tam wysypany ?? Może złoty piasek ???
150 tys zł na Skodę dla UM