UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja się pytam, na co UM miejski pod przywództwem Pana Wróblewskiego wydał, aż 650 tys zł ?? Który co chwilę twierdzi, że nie ma pieniędzy na to na tamto. Na chodnik z polbruku, kilka płytek, czy piasek tam wysypany ?? Może złoty piasek ???

150 tys zł na Skodę dla UM

Anuluj