UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetnie, a czemu za spartolenie roboty miasto musi znowu płacić? Pozwać albo projektanta, albo wykonawce za tak kichę i niech płaci za wykonanie nowej nawierzchni.
Taka prawda
Świetnie, a czemu za spartolenie roboty miasto musi znowu płacić? Pozwać albo projektanta, albo wykonawce za tak kichę i niech płaci za wykonanie nowej nawierzchni.
Taka prawda