UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetnie, a czemu za spartolenie roboty miasto musi znowu płacić? Pozwać albo projektanta, albo wykonawce za tak kichę i niech płaci za wykonanie nowej nawierzchni.

Taka prawda

Anuluj