UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak mogli wywalić 150 mln na elektrownię atomową nawet bez wyznacznia jej lokalizacji, miliony na koncert Madonny, ponad 15 milionów zł na teatry Jandy, milion rocznie na palety Trzaskowskiego, zakup wyczerpanych złóż miedzi, wydatek ponad 17 mln na reklamy rządowe i ogloszenia w 1 z gazet za PO. Niechby te środki wydali na leki, a teraz to coś zbudują przynajmniej i rozrusza to gospodarkę Elbląga i okolicy.