UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niektórzy dobrze po Polsku nie potrafią mówić a używają zwrotów im pewnie bliskich ( niemieckich ) obrażając lub wyśmiewając się z nazwiska. Szanujmy się. Bo właśnie poprzez takie nie szanowanie obywateli PO i N przegrału wybory.