UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niektórzy dobrze po Polsku nie potrafią mówić a używają zwrotów im pewnie bliskich ( niemieckich ) obrażając lub wyśmiewając się z nazwiska. Szanujmy się. Bo właśnie poprzez takie nie szanowanie obywateli PO i N przegrału wybory.