Wybrany wątek opinii

A czy prezentacja takiego materiału wyborczego podczas ciszy wyborczej nie jest złamaniem prawa przez kandydata i organizatorów? Można prosić zdjęcie tego banera?
RobertKoliński (2019.10.12)
Nie lubię czyzyka, ale twoja bezmyślność kotlinski to już przekracza granice patologii.
(2019.10.13)
Robert, nie odpuszczaj. Tu zbyt wielu ludzi ciągnie z cyca układu zamkniętego i ma dobrze.
(2019.10.13)
Nie mam wcale zamiaru - jednak samemu nieco trudniej, bo tylko razem możemy więcej. Dlatego dziś na wybory idymy Czerwonym Szlakiem:) Pzdr [fot. GS]
RobertKoliński (2019.10.13)
Ja natomiast, drogi trollu, całkiem lubię pana Antoniego, ale jeszcze bardziej lubię przestrzeganie prawa oraz równość społeczną i obywatelską:)
RobertKoliński (2019.10.13)
Powrót do komentarzy