UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mam wcale zamiaru - jednak samemu nieco trudniej, bo tylko razem możemy więcej. Dlatego dziś na wybory idymy Czerwonym Szlakiem:) Pzdr [fot. GS]

RobertKoliński

Anuluj