UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mam wcale zamiaru - jednak samemu nieco trudniej, bo tylko razem możemy więcej. Dlatego dziś na wybory idymy Czerwonym Szlakiem:) Pzdr [fot. GS]
RobertKoliński
Nie mam wcale zamiaru - jednak samemu nieco trudniej, bo tylko razem możemy więcej. Dlatego dziś na wybory idymy Czerwonym Szlakiem:) Pzdr [fot. GS]
RobertKoliński