UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja natomiast, drogi trollu, całkiem lubię pana Antoniego, ale jeszcze bardziej lubię przestrzeganie prawa oraz równość społeczną i obywatelską:)

RobertKoliński

Anuluj