UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
następna inwestycją pisu będzie potężny zakład psychiatryczny wybudowany na bagnach w pobliżu przekopu żeby mogli popatrzeć bedąc w kaftanach na co stać pis tym bardziej ze po wyborach stan ich się pogorszy a tworki pełne