UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

następna inwestycją pisu będzie potężny zakład psychiatryczny wybudowany na bagnach w pobliżu przekopu żeby mogli popatrzeć bedąc w kaftanach na co stać pis tym bardziej ze po wyborach stan ich się pogorszy a tworki pełne