Wybrany wątek opinii
jeszcze zobacza jak ich opodatkuja za deszczowke ktora odprowadzali na ulice z parasolek chodza w te i z powrotem
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Najpierw trzeba miec kanalizację deszczową i odprowadzać scieki do oczyszczalni haha a tam malo kto ma, wies zabita dechami dzieki bylej i obecnej wladzy gminnej
Do moderacji
Odpowiedz
0
0