Wybrany wątek opinii

jeszcze zobacza jak ich opodatkuja za deszczowke ktora odprowadzali na ulice z parasolek chodza w te i z powrotem
(2019.10.02)
Najpierw trzeba miec kanalizację deszczową i odprowadzać scieki do oczyszczalni haha a tam malo kto ma, wies zabita dechami dzieki bylej i obecnej wladzy gminnej
1234567 (2019.10.09)
Powrót do komentarzy