UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpierw trzeba miec kanalizację deszczową i odprowadzać scieki do oczyszczalni haha a tam malo kto ma, wies zabita dechami dzieki bylej i obecnej wladzy gminnej

1234567

Anuluj