UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw trzeba miec kanalizację deszczową i odprowadzać scieki do oczyszczalni haha a tam malo kto ma, wies zabita dechami dzieki bylej i obecnej wladzy gminnej
1234567
Najpierw trzeba miec kanalizację deszczową i odprowadzać scieki do oczyszczalni haha a tam malo kto ma, wies zabita dechami dzieki bylej i obecnej wladzy gminnej
1234567