UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeszcze zobacza jak ich opodatkuja za deszczowke ktora odprowadzali na ulice z parasolek chodza w te i z powrotem
jeszcze zobacza jak ich opodatkuja za deszczowke ktora odprowadzali na ulice z parasolek chodza w te i z powrotem