Wybrany wątek opinii
Odciac badylarzy od Elblaga, niech banici radza sobie sami!
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Te! Mądrala! W Gronowie to nie mieszkają tylko ,,badylarze '' jak to ująłeś! Jesteśmy też my! Ludzie,którzy wrócą do domu z pracy i gdy chcą pojechać do miasta na zakupy albo do lekarza. To nie mogą wyjechać z podwórka! Zakorkowana cała ulica!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0