Wybrany wątek opinii

Odciac badylarzy od Elblaga, niech banici radza sobie sami!
(2019.10.02)
Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot.
Talmud (2019.10.02)
Te! Mądrala! W Gronowie to nie mieszkają tylko ,,badylarze '' jak to ująłeś! Jesteśmy też my! Ludzie,którzy wrócą do domu z pracy i gdy chcą pojechać do miasta na zakupy albo do lekarza. To nie mogą wyjechać z podwórka! Zakorkowana cała ulica!
Młynek. (2019.10.03)
Powrót do komentarzy