UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te! Mądrala! W Gronowie to nie mieszkają tylko ,,badylarze '' jak to ująłeś! Jesteśmy też my! Ludzie,którzy wrócą do domu z pracy i gdy chcą pojechać do miasta na zakupy albo do lekarza. To nie mogą wyjechać z podwórka! Zakorkowana cała ulica!

Młynek.