UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te! Mądrala! W Gronowie to nie mieszkają tylko ,,badylarze '' jak to ująłeś! Jesteśmy też my! Ludzie,którzy wrócą do domu z pracy i gdy chcą pojechać do miasta na zakupy albo do lekarza. To nie mogą wyjechać z podwórka! Zakorkowana cała ulica!
Młynek.