UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co kolwiek tu napiszą 1 jest pewne pis tu nie ma szans, lewica i PO tak więc pisanina zpianą na ustach chrzescijañskich pisiorow nic nie da ale w sumie gdzies muszą poujadać bo w Elblagu nikt was sluchac nie chce, pozostaniecie tu tylko mniejszością i za wasze klamstwa, podlych i wmieszanych w brudne sprawy ludzi nikt was tu nie wybierze więc pozostanie pisać! Nic wiecej