UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jezdzimy często do Gdańska i Gdyni tam murale,pełno wszędzie i piekne a Elbląg szary ,brudne te ściany niby pomalowane. Czy to się zmieni w Elblągu niby miasto 130tys.


Anuluj