UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezdzimy często do Gdańska i Gdyni tam murale,pełno wszędzie i piekne a Elbląg szary ,brudne te ściany niby pomalowane. Czy to się zmieni w Elblągu niby miasto 130tys.
Jezdzimy często do Gdańska i Gdyni tam murale,pełno wszędzie i piekne a Elbląg szary ,brudne te ściany niby pomalowane. Czy to się zmieni w Elblągu niby miasto 130tys.