Wybrany wątek opinii
Nie, z Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Siedziba jest Dlatego, bo koło Pasłęka i okolicznych gmin jest więcej rolników i gospodarstw rolnych, niż na wsiach koło Elbląga, ludzie mają bliżej.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1