Wybrany wątek opinii

Nie, z Elbląga.
Tomasz 85 (2019.09.23)
Siedziba jest Dlatego, bo koło Pasłęka i okolicznych gmin jest więcej rolników i gospodarstw rolnych, niż na wsiach koło Elbląga, ludzie mają bliżej.
(2019.09.23)
Powrót do komentarzy