UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siedziba jest Dlatego, bo koło Pasłęka i okolicznych gmin jest więcej rolników i gospodarstw rolnych, niż na wsiach koło Elbląga, ludzie mają bliżej.
Siedziba jest Dlatego, bo koło Pasłęka i okolicznych gmin jest więcej rolników i gospodarstw rolnych, niż na wsiach koło Elbląga, ludzie mają bliżej.