UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Siedziba jest Dlatego, bo koło Pasłęka i okolicznych gmin jest więcej rolników i gospodarstw rolnych, niż na wsiach koło Elbląga, ludzie mają bliżej.


Anuluj