Wybrany wątek opinii
To już teraz rozumiem skąd siedziba KRUS w Pasłęku a nie w Elblągu ;) - jako mieszczucha mnie to zastanawiało.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Tomazz 85, a ty z Pasłęka?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1