Wybrany wątek opinii

To już teraz rozumiem skąd siedziba KRUS w Pasłęku a nie w Elblągu ;) - jako mieszczucha mnie to zastanawiało.
Tomasz 85 (2019.09.22)
Tomazz 85, a ty z Pasłęka?
(2019.09.22)
Powrót do komentarzy