UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To już teraz rozumiem skąd siedziba KRUS w Pasłęku a nie w Elblągu ;) - jako mieszczucha mnie to zastanawiało.
Tomasz 85
To już teraz rozumiem skąd siedziba KRUS w Pasłęku a nie w Elblągu ;) - jako mieszczucha mnie to zastanawiało.
Tomasz 85