UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już teraz rozumiem skąd siedziba KRUS w Pasłęku a nie w Elblągu ;) - jako mieszczucha mnie to zastanawiało.

Tomasz 85

Anuluj