UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widziałeś ten port ??? Jakaś keja dla statków itp. To plac na węgiel. Żadnej wycieczkowce Ci tu nie wejdą to jedyne co mamy to wąski tor żeglugowy. A i bez przekopu Elwinga popłynie z E-g do Gdańska. Wiec można.