Wybrany wątek opinii
Niby jakby zdechł?, właśnie teraz oprócz barek będą mogły pływać jachty, wycieczkowe, i małe statki z innych krajów do Elbląga, bo teraz nie mogą.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Widziałeś ten port ??? Jakaś keja dla statków itp. To plac na węgiel. Żadnej wycieczkowce Ci tu nie wejdą to jedyne co mamy to wąski tor żeglugowy. A i bez przekopu Elwinga popłynie z E-g do Gdańska. Wiec można.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8