UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niby jakby zdechł?, właśnie teraz oprócz barek będą mogły pływać jachty, wycieczkowe, i małe statki z innych krajów do Elbląga, bo teraz nie mogą.


Anuluj