Wybrany wątek opinii
Co za kocapały ???!!! Umowa jest przekop będzie i może z perespaktywy lat ułatwi coś ale głównie żegludze prywatnej. Barki idą przez Rosję i gdyby było inaczej port Elbląg dawno by zdechł.
Do moderacji
Odpowiedz
18
41
Niby jakby zdechł?, właśnie teraz oprócz barek będą mogły pływać jachty, wycieczkowe, i małe statki z innych krajów do Elbląga, bo teraz nie mogą.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3