Wybrany wątek opinii

Co za kocapały ???!!! Umowa jest przekop będzie i może z perespaktywy lat ułatwi coś ale głównie żegludze prywatnej. Barki idą przez Rosję i gdyby było inaczej port Elbląg dawno by zdechł.
(2019.09.21)
Niby jakby zdechł?, właśnie teraz oprócz barek będą mogły pływać jachty, wycieczkowe, i małe statki z innych krajów do Elbląga, bo teraz nie mogą.
(2019.09.21)
Powrót do komentarzy