UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za kocapały ???!!! Umowa jest przekop będzie i może z perespaktywy lat ułatwi coś ale głównie żegludze prywatnej. Barki idą przez Rosję i gdyby było inaczej port Elbląg dawno by zdechł.


Anuluj