UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za kocapały ???!!! Umowa jest przekop będzie i może z perespaktywy lat ułatwi coś ale głównie żegludze prywatnej. Barki idą przez Rosję i gdyby było inaczej port Elbląg dawno by zdechł.
Co za kocapały ???!!! Umowa jest przekop będzie i może z perespaktywy lat ułatwi coś ale głównie żegludze prywatnej. Barki idą przez Rosję i gdyby było inaczej port Elbląg dawno by zdechł.