Wybrany wątek opinii

Każdego dnia watahy rowerzystów i na hulajnogach przeganiaja pieszych z chodników. Z tym my piesi się nie zgadzamy a policja i straż miejska nie reaguje.
(2019.09.21)
nie przesadzaj
(2019.09.21)
Fajny tekst
Blumenbauer (2019.09.21)
Nie z chodników tylko ze ścieżek rowerowych, po których łażą wpatrzeni w smartfony.
Mis (2019.09.21)
Powrót do komentarzy