Wybrany wątek opinii
Każdego dnia watahy rowerzystów i na hulajnogach przeganiaja pieszych z chodników. Z tym my piesi się nie zgadzamy a policja i straż miejska nie reaguje.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
nie przesadzaj
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Fajny tekst
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Nie z chodników tylko ze ścieżek rowerowych, po których łażą wpatrzeni w smartfony.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0