UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdego dnia watahy rowerzystów i na hulajnogach przeganiaja pieszych z chodników. Z tym my piesi się nie zgadzamy a policja i straż miejska nie reaguje.


Anuluj